KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188019
nr 1418 8019
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Puckdans". Signerad. Blandteknik, yttermått inklusive ram: 62x70 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:16:24
12/9 13:50:29
13/9 20:00:44